Sztuczne rzęsy u kosmetyczki w Częstochowie

Posted on 30 listopada 2016

Sztuczne rzęsy to doskonały wybór dla kobiet, które nie mają zbyt dużo czasu na poranny makijaż. Takie rzęsy zawsze wyglądają dobrze – nawet na basenie i na plaży. Aby rzęsy wyglądały naturalnie i dobrze się trzymały, zabieg musi wykonać doświadczona kosmetyczka. Częstochowa to duże miasto, w którym z łatwością można znaleźć odpowiedni salon kosmetyczny (https://swiaturody.com/czestochowa,kosmetyczka,9.html), który ma w swojej ofercie tego typu zabiegi.

Rzęsy jedwabne

Rzęsy jedwabne są wykonane z naturalnych protein jedwabiu, dzięki czemu do złudzenia przypominają rzęsy naturalne. Można w nich śmiało pływać w basenie i morzu, bez obawy, że się zniszczą lub odkleją. Można też robić makijaż oczu, należy jednak pamiętać, by nie używać wodoodpornego tuszu, który potrafi zniszczyć rzęsy każdego rodzaju. Rzęsy jedwabne są bardzo lekkie, dzięki czemu nie obciążają powieki. Mają jednak tendencję do odginania się w czasie snu. Rano należy nadać im pożądany kształt za pomocą specjalnego grzebyczka do tego przeznaczonego.

Rzęsy z futra norek syberyjskich

Rzęsy z futra norek syberyjskich mają podobną grubość, ale różnią się długością, dzięki temu doskonale imitują rzęsy ludzkie, a po doklejeniu wyglądają niezwykle naturalnie. Są również lekkie, co jest ich zaletą, gdyż nie są praktycznie odczuwalne na powiece. Można je również malować, ale tak jak w przypadku każdego rodzaju sztucznych rzęs należy unikać wodoodpornych tuszów, które mogą zniszczyć rzęsy i powodować rozpuszczenie kleju. Przed założeniem rzęs z futra norek należy koniecznie przeprowadzić próbę uczuleniową, gdyż mogą powodować reakcję alergiczną.

Rzęsy syntetyczne

Rzęsy syntetyczne są najmniej elastyczne i trwałe spośród wszystkich rodzajów rzęs. Jednak ich zaletą jest to, że mają różną grubość i długość oraz różny skręt, przez co łatwiej jest je dopasować do wymagań klientki. Nie powodują także uczuleń i mogą być stosowane nawet u osób z silną alergią. Niestety nie są tak elastyczne jak inne rzęsy i czasem się plączą, trzeba więc poświęcić trochę czasu na ich pielęgnację i rozczesywanie.

Bez kategorii


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>