Makijaż na stałe

Posted on 9 maja 2016

Makijaż to najprostszy sposób na to, by podkreślić umiejętnie zalety swojej urody. Nic więc dziwnego, że stosuje go większość pań. Niestety jego wykonanie zajmuje dużo czasu a efekty nie są trwałe. Nic więc dziwnego, że pojawiają się panie, które chcą cieszyć się pięknie podkreśloną urodą na dłużej. Właśnie takim kobietom dobry salon kosmetyczny może zaoferować coraz popularniejszy makijaż permanentny.

Podkreśl spojrzenie

Kosmetyczka w Krakowie (https://swiaturody.com/krakow,kosmetyczka,9.html) może podkreślić spojrzenie klientki i nadać mu blasku poprzez narysowanie na powiece kreski podobnej do tej, którą maluje się eyelinerem. W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać może być ona delikatna lub bardzo wyraźna. Mimo, że makijaż permanentny polega na wykonywaniu delikatnych nakłuć a powieka jest bardzo wrażliwa, zabieg taki nie powoduje podrażnień.

Regularne, gęste brwi

Zbyt jasne, niewidoczne brwi to problem wielu pań. W tym przypadku makijaż permanentny również może nam pomóc. Wykonywany nowoczesną metodą „piórkową” pozwala na osiągnięcie naturalnego efektu, przypomina bowiem prawdziwe, naturalne włoski. Nic więc dziwnego, że metoda ta cieszy się coraz większą popularnością.

Piękne, pełne usta

Makijaż permanentny może również służyć konturowaniu ust. To szczególnie dobre rozwiązanie dla pań dojrzałych, których kontur ust zaczyna się rozmywać i traci ostrość. Decydując się na ten zabieg możemy również poprosić o to, by kosmetyczka wypełniła kolorem całe usta. Dzięki temu będą one wyglądały jak pociągnięte szminką.

Podsumowując, wykorzystanie tego rodzaju makijażu jest bardzo wszechstronne. Nic więc dziwnego, że jest to jeden z najchętniej wykorzystywanych przez panie zabiegów. Warto dodać, że ich efekty są w stanie utrzymywać się nawet przez klika miesięcy – nie wymaga on więc częstych poprawek, co z całą pewnością jest jego zaletą.

Bez kategorii


  1. justyśka222 pisze:

    Fajną opcją jest makijaż permanentny brwi, często się zapomina o brwiach i traktuje je po macoszemu podczas makijażu. Ta metoda wiele ułatwi.

  2. Milka pisze:

    Idealne rozwiązanie dla ciągle spóźnionych. A do tego nie trzeba robić poprawek w ciągu dnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>